Hakkımızda > DEĞERLERİMİZ

Değerler Kültürü Öne Çıkarır
GÜVEN Güven, işimizin başarısının anahtarıdır. Meslektaşlarımıza, girişimcilere, ortaklarımıza ve herkese saygı duyuyor ve onlara bize davranılmasını istediğimiz gibi davranıyoruz. Birbirimizin yeteneklerine ve niyetlerine güveniyoruz ve bir güven temeli olduğunda insanların en iyi şekilde çalıştıklarına inanıyoruz.

BÜTÜNLÜK Etik ve dürüst bir şekilde çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Dürüst, açık, etik, özgün ve adiliz. Bir şey yapmayı taahhüt edersek, bunu yapmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Verdiğimiz sözleri tutarız. Her bir eylemi dürüstçe yürütmek, birbirimiz ve başkaları ile olan ilişkilerimizde güvenilirliği artıracaktır. Her durumda ahlaki ve adil olanı tutarlı bir şekilde yaparak kendimize tamamen dürüst olmalıyız.

ÇEŞİTLİLİK Girişimciliği çeşitlendirmek ve başarılı kılmak için maceracı, proaktif, yaratıcı ve açık fikirli insanlara ihtiyaç duyulduğuna inanıyoruz. Zorlu hedefleri aşmada farklı düşünmeyi teşvik ediyoruz ve daha iyi startupların oluşmasına yol açacağına inandığımız kapsayıcı inovasyon ortamları için teknolojik dönüşümle birlikte farklı bakış açıları aramayı taahhüt ediyoruz.

ÖZVERİ Çalışmalarımızı her açıdan mükemmel hale getirme sorumluluğunu üstleniyoruz. Her zaman en iyi sonuçlara odaklanıyoruz ve istenen sonuçlar elde edilene kadar asla pes etmiyoruz. Bu vesile ile ağlarımızdaki herkes için benzersiz bir değer yaratmayı taahhüt ediyoruz.

BÜYÜME Büyüme ve öğrenmeyi sürdürüyoruz. Farklı düşünmek ve başarısızlıktan öğrenmek büyümemizin önemli bir parçasıdır. Büyümek için tek yol sınırlarımızı zorlamak - bizi rahatsız eden ama doğrudan deneyimle bize öğreten yeni şeyler yapmak. Böylece, ürünlerini, işlerini ve kendilerini yeniden icat etmede başarılı oluyorlar.
E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası