GENÇ PROFESYONELLER YETENEK PROGRAMI

International Incubation Institute gelecek nesil yetenek programları hakkında daha fazla bilgi almak ya da merkezimizi ziyaret etmek için bizimle iletişime geçebilirsin.

International Incubation Institute Hakkında

Dünyanın en iyileriyle rekabet ediyoruz. Küresel çapta büyümek için çeşitli endüstri alanlarında faaliyet gösteren yenilikçi, teknolojik ve ileri görüşlü girişimleri desteklemek misyonundayız. Ekonomik kalkınmanın gerçekten gerçekleşmesi için, genç ve dinamik ekibimiz, teknolojik girişimleri ölçeklenebilir seviyeye getiren özel bir iş modeli ve süreci tasarladı ve geliştirdi.

International Incubation Institute olarak ICUBE programında teknoloji tabanlı firmaların; ürünlerini satışa hazırlamak, satış yapmakta olanların mevcut kapasitelerini arttırmak, uluslararası pazarlara erişim imkanı sağlamak ve potansiyel yatırımcılarla uygun iş birlikleri oluşturmak için eğitim, danışmanlık, mentorluk ve strateji geliştirme desteklerini sağlayan Uluslararası Hızlandırma Programı’dır.

Genç Profesyoneller Yetenek Programı Hakkında

Genç Profesyoneller Yetenek Programı proje odaklı bir programdır. Yetenek Programımız için yaratıcı ve motivasyonu yüksek profesyonel gençler arıyoruz. Genç Profesyoneller Yetenek Programının bir parçası olmak, potansiyelinizi keşfetmenin yanı sıra İstanbul Teknokent’in Uluslararası Kuluçka Enstitüsü'nün gelişimine uzun vadeli bir bakış açısıyla katkıda bulunmanıza imkan sunar.

Teknolojik bir çevrede güçlü köklerin yanı sıra dinamik, çeşitlendirilmiş ve yaratıcı bir zihniyet içeren gerçekten yenilikçi bir kurumun parçası olacaksınız.

Başvurularınız aday veritabanımızda tutulacak ve uygun pozisyonlar için ihtiyaçlara göre değerlendirilecektir.

NASIL YETENEKLER BEKLİYORUZ?

Bizimle bu yolculuğa çıkmaktan ve en iyisini yapmak için sürekli gelişim ortamında çalışmaktan heyecan duyan yaratıcı, meraklı ve hırslı zihinleri işe almak istiyoruz.

Başvuru için aranan temel nitelikler;

 • Akredite bir üniversitede lisans veya yüksek lisans eğitimini devam ettirmek
 • İyi düzeyde İngilizce bilgisi, tercihen ikinci bir lisan bilmek
 • MS Office programlarına hakim
 • Güçlü iletişim, müzakere ve sunum becerileri
 • Öz disiplinli, motivasyonu yüksek ve liderlik potansiyeli olan
 • Üstün iletişim becerisine sahip bir takım oyuncusu
 • Gelişmiş Analitik ve Kavramsal Düşünme yetkinlikleri
 • Disiplinlerarası ve uluslararası ekiplerle iş birliği yapmak
 • Seyahat engeli bulunmayan
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış (en az 2 yıl muaf veya ertelenmiş)

SİZE NELER SUNUYORUZ?

Uluslararası Kuluçka Enstitüsü, dünyanın en büyük şirketleriyle iş birliği yaparak işlerini küresel olarak büyütmek isteyen girişimlere değer katmak isteyen bireyler için mükemmel kariyer fırsatları sunuyor.

Program, genç profesyonellere pratik iş tecrübesi edinme fırsatı sunacak ve ayrıca Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini ilerletmek ve yenilikçi gelişim çözümlerini geliştirmek için onları becerilerle donatacak.

Program, kariyerinize tam zamanında ve doğru zamanda ivme kazandırmak için tasarlanmıştır - şu ana kadar edindiğiniz iş becerilerini en üst düzeye çıkarmak, repertuarınıza daha fazla şey eklemek ve sizi küresel boyutta bir etki oluşturmanız için donatır. Böylece, bu programa katılmaya hak kazanan profesyoneller, en iyi girişimciler ve yatırımcıların zihniyetlerini, tutumlarını, bakış açılarını ve inançlarını deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Heyecan verici bir işten daha fazlasını sunuyoruz:

 • Sürekli eğitim ve gelişim fırsatları,
 • Prestijli ve başarılı bir kurumun parçası olma fırsatı,
 • Göz alıcı, modern, konforlu, ilham verici, yenilikçi ve sürekli gelişim odaklı çalışma ortamı,
 • Becerilerini geliştirme, yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışma ve liderlik potansiyelinizi artırma fırsatı,
 • Uluslararası deneyiminizi artırmak, yetenek setinizi genişletmek ve uzman kişilerden oluşan bir network geliştirebilmek için eşsiz bir fırsat.

Ek Bilgiler

Uluslararası Kuluçka Enstitüsü'nde amacımız, girişimcilik ekosistemini merkezimiz içinde ve dışında güçlendirmektir. Bu amaçla, liyakat, yeterlilik ve niteliklere dayalı olarak tüm çalışanları ve iş başvurusunda bulunanları eşit şekilde değerlendirmeye özen gösteriyoruz.

Tutkulu bireyleri aramızda görmek istiyoruz:

 • Bugünün en heyecan verici girişimleriyle çalışmak
 • Küresel organizasyonlar ve bölgesel girişimcilik toplulukları içindeki en yenilikçi ve açık fikirli insanlarla çalışmak
 • Gerçek ve ölçümlenebilir sonuçları sunmak

ICUBE Kariyer web sayfası üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta, telefon ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.

Kurumumuza uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen mevcut özgeçmişinizi ve neden uygun olacağınızı düşündüğünüze dair bazı detayları içeren bir önyazı/kapak mektubu göndermeyi unutmayınız.

Kurumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildiririz.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz.

Başvuru Süreci

Online Başvuru >> Kısa Liste >> Yüz Yüze Mülakat >> Değerlendirme >> İş Teklifi

Lütfen dikkat: İş başvurusunun bir parçası olarak, kısa çevrimiçi başvuru formunu doldurmanız istenecektir. Formun doldurulması zorunludur. Başvuru formunu kısmen doldurduğunuzda, başvurunuz olumsuz etkileneceği için başvurunuzu tamamlamak için lütfen kendinize yeterince zaman tanıyın. Daha sonra geri dönemeyeceğiniz için formu bir kerede doldurmanız gerekeceğini unutmayın.

Başvur
E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası