PROFESYONELLER İÇİN KARİYER PROGRAMI

International Incubation Institute gelecek nesil yetenek programları hakkında daha fazla bilgi almak ya da merkezimizi ziyaret etmek için bizimle iletişime geçebilirsin.

International Incubation Institute Hakkında

Dünyanın en iyileriyle rekabet ediyoruz. Küresel çapta büyümek için çeşitli endüstri alanlarında faaliyet gösteren yenilikçi, teknolojik ve ileri görüşlü girişimleri desteklemek misyonundayız. Ekonomik kalkınmanın gerçekten gerçekleşmesi için, genç ve dinamik ekibimiz, teknolojik girişimleri ölçeklenebilir seviyeye getiren özel bir iş modeli ve süreci tasarladı ve geliştirdi.

International Incubation Institute olarak ICUBE programında teknoloji tabanlı firmaların; ürünlerini satışa hazırlamak, satış yapmakta olanların mevcut kapasitelerini arttırmak, uluslararası pazarlara erişim imkânı sağlamak ve potansiyel yatırımcılarla uygun iş birlikleri oluşturmak için eğitim, danışmanlık, mentorluk ve strateji geliştirme desteklerini sağlayan Uluslararası Hızlandırma Programı’dır.

İşin Tanımı

Bu ilan International Incubation Institute 'Genel Başvuru' ilanıdır. Başvurularınız aday veri tabanımızda tutulacak ve uygun pozisyonlar için ihtiyaçlara göre değerlendirilecektir.

Genel Nitelikler;

Bizimle bu yolculuğa çıkmaktan ve en iyisini yapmak için sürekli gelişim ortamında çalışmaktan heyecan duyan yaratıcı, meraklı ve hırslı zihinleri işe almak istiyoruz.

Amacımız ekibimize en yetenekli, yenilikçi ve yaratıcı insanları çekmek ve kazandırmaktır. Başvuru için aranan temel nitelikler;

 • En az akredite bir üniversitenin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak
 • İyi düzeyde İngilizce bilgisi, tercihen ikinci bir lisan bilmek
 • MS Office programlarına hakim
 • Güçlü iletişim, müzakere ve sunum becerileri
 • Gelişmiş Analitik ve Kavramsal Düşünme yetkinlikleri
 • Ekip Çalışması ve İşbirliğine yatkınlık
 • Seyahat engeli bulunmayan
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış (en az 2 yıl muaf veya ertelenmiş)

Ek Bilgiler

Uluslararası Kuluçka Enstitüsü'nde amacımız, girişimcilik ekosistemini merkezimiz içinde ve dışında güçlendirmektir. Bu amaçla, liyakat, yeterlilik ve niteliklere dayalı olarak tüm çalışanları ve iş başvurusunda bulunanları eşit şekilde değerlendirmeye özen gösteriyoruz.

Tutkulu bireyleri aramızda görmek istiyoruz:

 • Bugünün en heyecan verici girişimleriyle çalışmak
 • Küresel organizasyonlar ve bölgesel girişimcilik toplulukları içindeki en yenilikçi ve açık fikirli insanlarla çalışmak
 • Gerçek ve ölçümlenebilir sonuçları sunmak

ICUBE Kariyer web sayfası üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta, telefon ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.

Kurumumuza uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen mevcut özgeçmişinizi ve neden uygun olacağınızı düşündüğünüze dair bazı detayları içeren bir önyazı/kapak mektubu göndermeyi unutmayınız.

Kurumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildiririz.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz.

Başvuru Süreci

Online Başvuru >> Kısa Liste >> Yüz Yüze Mülakat >> Değerlendirme >> İş Teklifi

Lütfen dikkat: İş başvurusunun bir parçası olarak, kısa çevrimiçi başvuru formunu doldurmanız istenecektir. Formun doldurulması zorunludur. Başvuru formunu kısmen doldurduğunuzda, başvurunuz olumsuz etkileneceği için başvurunuzu tamamlamak için lütfen kendinize yeterince zaman tanıyın. Daha sonra geri dönemeyeceğiniz için formu bir kerede doldurmanız gerekeceğini unutmayın.

Başvur
E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası