KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

GENEL KOŞULLAR

Şartlar ve Koşullar ("Şartlar") İstanbul Teknokent A.Ş. tarafından işletilen https://www.icube.com.tr/ web sitesini ("Hizmet") kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları ("Şartlar", "Şartlar ve Koşullar") dikkatlice okuyunuz. Hizmete erişiminiz ve bu hizmetlerin kullanımı, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir. Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz. Hesaplar Bizimle bir hesap oluştururken, bize her zaman doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler sağlamalısınız. Bunu yapmamak, Hizmetimizdeki hesabınızın derhal feshi ile sonuçlanabilecek Şartların ihlali anlamına gelir. Hizmete erişmek için kullandığınız şifreyi ve şifreniz altındaki herhangi bir faaliyet veya eylemden (şifreniz Hizmetimizde veya bir üçüncü taraf hizmetinde olsun) korumaktan sorumlusunuz. Şifrenizi üçüncü şahıslara ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Hesabınızdaki herhangi bir güvenlik ihlali veya yetkisiz kullanımın farkına vardıktan sonra bizi derhal bilgilendirmelisiniz. Bir hesap oluşturduktan sonra, etkinlikte çekilecek olan tüm resim ve videoların herkese açık olarak üretilebildiğini ve dağıtılabileceğini onaylıyorsunuz. İstanbul Teknokent A.Ş., tüm başvuru sahiplerinin etkinlik hazırlıklarına başlaması için geliştirici hesapları oluşturabilir.

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR HİZMETİMİZ

İstanbul Teknokent A.Ş. tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya servislerine bağlantılar içerebilir. İstanbul Teknokent A.Ş.'ın üçüncü taraf web sitelerİnin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluğu yoktur. Ayrıca, İstanbul Teknokent A.Ş.’ın doğrudan veya dolaylı olarak, bu tür herhangi bir içeriğe, mallara veya hizmetlere veya bunların kullanımına veya bunlara bağlı olarak kullanımına bağlı olarak veya bunlardan kaynaklandığını iddia ettiği herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul ve kabul edersiniz. bu tür web siteleri veya hizmetler. Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.Fesih Şartları ihlal etmeniz durumunda, herhangi bir sebeple, herhangi bir nedenle, önceden haber vermeksizin veya herhangi bir sorumluluk olmaksızın derhal Hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz. Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır. Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir nedenle, Şartları ihlal etmeniz durumunda sınırlama olmaksızın da derhal hesabınızı feshedebilir veya askıya alabiliriz. Fesih üzerine, Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Hesabınızı sonlandırmak istiyorsanız, Hizmeti kullanmaya son verebilirsiniz. Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

GEÇERLİ YASA

Bu Koşullar, yasalar çatışması hükümlerine bakılmaksızın, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır. Bu Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçerek yerine geçer. Değişiklikler İsteğe bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon maddi ise, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir. Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın. Bize Ulaşın Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası