Hakkımızda > VİZYON ve MİSYON

Sürdürülebilirlik Pusulanızla Gelecekteki Hedeflerinize Ulaşın ve Rotadan Sapmayın

ICUBE Uluslararası Hızlandırma Programı, ICUBE'ün Türkiye'deki yeni girişimler için en çok tercih edilen yer olmasını sağlamak için girişimcilik ekosistemine yönelik inovatif ve sürdürülebilir bir girişimi temsil etmektedir. Amacımız, Avrupa'nın ilk üç girişim hızlandırıcılarından biri olmaktır.

Girişimci bir zihniyeti küresel büyüme hedefleriyle birleştiren ICUBE; girişimcilerin büyüme sermayesine erişiminin olduğu, büyük kuruluşlara test müşterileri olarak kolayca erişebildikleri, deneyimli pek çok startup mentorunun olduğu ve çeşitli ilham verici startup etkinliklerinin yapıldığı bir cazibe merkezi haline gelecektir.

ICUBE, Türkiye'nin startup ekosistemin, Türkiye için ekonomik kalkınma üzerinde olumlu bir etkisi olacak şekilde gelişmesine yardımcı olacak yeni, yenilikçi girişimci fikirlerin, iş birliklerin ve iş fırsatlarının geliştirilmesi ve büyümesi için ana araç olmayı hedeflemektedir.

Küresel olarak büyümek için çeşitli endüstri alanlarında faaliyet gösteren yenilikçi girişimleri desteklemek için know-how, eğitim, sektörel ve akademik danışmanlık ve ağ kurma fırsatları sunmaktayız.

İnsanları, fikirleri ve kaynakları birbirine bağlayarak ekonomik zenginlik ve kalkınmayı teşvik ediyoruz.

ICUBE’ün misyonu, en yetenekli girişimcilerle iletişim kurmak, ölçekli başarılı şirketler oluşturmalarına yardımcı olmak ve gelişen küresel ekosistemler için değer katmaktır.

Küresel hızlandırıcı programların zirvesinde olmaya kararlıyız.

E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası