International Incubation Institute > PROGRAM İÇERİĞİ

International Incubation Institute Merkezinin Girişimcilik Programları
Zaman bir girişimcinin en kıt kaynağıdır. Belirsizlikten kurtulmak ve zamanın nereye ayrılacağına karar vermek ise girişimcilerin en büyük zorluklarından biridir. Bu zorlukların üstesinden gelebilmeleri için yüksek teknoloji tabanlı girişimcilere küreselleşme, finansman ve müşteri portföyünü artırmada katkı sağlamaya yardımcı olduğu kanıtlanmış 3 aylık bir Hızlandırıcı Program geliştirdik.

Program sonunda mezunlarımız;

  • İyi şekillendirilmiş bir iş modeli
  • Artan müşteri sayısı
  • Takım büyümesinde ilerleme
  • Yatırım tabanlı satış toplantıları
  • Ürün/Hizmette verimli ve hızlı gelişim
  • Yerel ve uluslararası deneyimli girişimciler ve yatırımcılarla oluşturulmuş network

ve daha pek çok alanda ilerleme kaydedip girişimlerini dünyaya açarak ölçeklendirirler.

Ölçeklenebilir potansiyele sahip girişimler, bulundukları ekonomilere yüksek gelir ve istihdam katkısı sunarlar. Bu doğrultuda ICUBE Uluslararası Hızlandırma Programı öncelikli pazar hedefi olarak Londra’da oluşturalacak iş birlikleri ile İngiltere’nin mevcut teknoloji ekosistemine dâhil edilecek olan startupların iş fikirlerini inovatif bir değer önerisi geliştirerek hızlı ve sürüdürülebilir bir şekilde büyümelerini hedefliyor.

Program, scale-up olma aşamasındaki girişimciler için özel olarak hazırlanmış eğitim ve mentorluklerle girişimlerin globalleşme ve ölçeklenerek büyüme hedeflerine erişimlerini hızlandırmayı amaçlıyor.
E-BÜLTEN
Bizi Takip Edin!
TOP
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği İstanbul Teknokent Uluslararası Hızlandırma Programı Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk İstanbul Teknokent A.Ş.’ye ait olup İSTKA veya Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Copyrights © 2016 Entertech İstanbul Üniversitesi Teknokent A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
Kullanıcı Şartları / Gizlilik Politikası